|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbКомпактний фенbbrМодель фена Grunhelm GHD519 відрізняється не тільки доступною ціною, але й компактним корпусом. У цілому нині пристрій позиціонується як дорожня модель. Але це не означає, що його не можна використовувати на постійній основі будинку. Маленький розмір сподобається тим, у кого обмежений простір для зберігання техніки. Конструкція не доладна, але при цьому навіть у поїздках фен займе в багажі мінімум місця.brppbПотужність роботиbbrФен Grunhelm GHD519 має потужність 1200 Вт. Незважаючи на досить скромні показники, за фактом такого рівня достатньо більшості моделей застосування. Принаймні, з сушінням волосся дана модель впорається без жодних труднощів.brppbРежими роботиbbrДля зручності використання фен Grunhelm GHD519 має перемикач температури та обертів вентилятора. Тому ви можете або прискорити сушіння волосся за рахунок більш гарячого повітря, або використовувати щадний режим роботи.brppbСтильний дизайнbbrЗ першого погляду маленький акуратний корпус фена Grunhelm GHD519 здається іграшковим. Такий же ошатний, акуратний і яскравий. Колірна гама обрана дуже успішно. Вона універсальна і підійде дорослим та дітям, незалежно від статі та віку. При цьому поверхня не марка, хоч і глянсова. Досить іноді протирати фен серветкою, щоб бездоганний зовнішній вигляд зберігався тривалий час.brppbНасадка концентраторbbrДля більш універсального використання фен Grunhelm GHD519 має в комплекті насадку, що концентрує. Вона дозволяє зібрати більш вузький та спрямований потік повітря для ефективного сушіння або укладання.brp
Фен Grunhelm GHD-519
В наявності
Артикул: GHD-519
479 грн
Характеристики
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип | електрочайник |
| Споживана потужність, (Вт) | 1200 Вт |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Насадки | Концентратор |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вага | 0.4 кг |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар