|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | REMINGTON |
|---|---|
| Тип | Інверторний |
| Споживана потужність, (Вт) | 2300 Вт |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація, обертання насадки, решітка знімна, холодний обдув |
| Насадки | Концентратор |
| Довжина шнура | 3 мм |
| Комплектація | фен дорожній |
| Вага | 1 кг |
| Колір виробника | Зелений |
| Країна виробництва | Китай |