|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Фен Hydraluxe AC оснащений технологією кондиціонування Moisture Lock, яка допомагає зберегти ідеальний баланс вологи у волоссі, в той час як активне іонне кондиціювання надає їм блиск і перешкоджає сплутування без кучерявого волосся . Режим настройки температури Hydracare дозволяє укладати волосся при більш низькій температурі для отримання прекрасних результатів, не турбуючись про надмірне тепловому пошкодженні волосся.
Фен Remington HydraLuxe AC8901
В наявності
Артикул: AC8901
2 189 грн
Характеристики
| Бренд | REMINGTON |
|---|---|
| Тип | Інверторний |
| Споживана потужність, (Вт) | 2300 Вт |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки | Концентратор |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вага | 0.792 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар