|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pВаше волосся унікальне, тому і інструменти для укладання повинні бути такими ж. Ось чому фен bRemington D6077 ONE DryampStyleb створений спеціально для вас.brbrФен салонної якості з 4 насадками для укладання, які запобігають розлітанню волосся в різні боки під час сушіння і допомагають створити природні локони та хвилі brpulliТонкий концентратор для укладання спрямовуючи точну струмінь на волосся створюючи гладкі, рівні і шовковисті укладання. liliНасадка Flyaway створена для використання на сухому волоссі. Розгладжує волосинки, роблячи результат на 90 більш гладким. liliДифузор для дбайливого сушіння допоможе прискорити процес сушіння в 4 рази.liliДифузор для створення пружних локонів постійний лідер для поліпшення ваших природних кучерів і хвиль.liulbbrRemington ONEb оснащен двойной ионной системой, распределяющей до 80 миллионов ионов на ваши волос при каждой сушке для гладкого и шелковистого результата. Мощность D6077 2000 Вт и скоростью воздушного потока 120 кмч, что позволяет что ускоряет сушку на 25 . А 8 настроек скорости и 8 температурнх режимов дают возможность настроить прибор под конкретнй тип волос.brbrДатчик Thermacare внутри фена Remington ONE Style amp Dryбезперервно регулює температуру повітря, захищаючи волосся від термічного ушкодження, без шкоди для результатів укладання. Прилад також має функцію подачі холодного повітря для фіксації укладання. Петля для підвішування робить зберігання фена неймовірно зручним. Тепер ви можете робити укладання у своєму неповторному стилі, що дозволяє завжди і скрізь бути впевненою у собі.
Фен Remington One D6077
В наявності
Артикул: D6077
2 799 грн
Характеристики
| Бренд | REMINGTON |
|---|---|
| Тип | Інверторний |
| Споживана потужність, (Вт) | 2000 Вт |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація, холодний обдув |
| Насадки | Концентратор |
| Довжина шнура | 180 см |
| Комплектація | Насадка концентратор, дифузор, Насадки (2шт.), чохол для зберігання |
| Вага | 0.62 кг |
| Колір виробника | Рожевий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар