|
459 грн
|
|
459 грн
|
платежі
по 230 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
459 грн
|
|
459 грн
|
платежі
по 230 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Rotex |
|---|---|
| Тип | електрочайник |
| Споживана потужність, (Вт) | 1500 Вт |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Насадки | Концентратор |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вага | 0.39 кг |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Країна виробництва | Китай |