|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Krups |
|---|---|
| Тип кави | Капсули зі зручним зчитуванням показаньКишеньковий розмір для зручності зберігання |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Відсутній |
| Запрограмовані напої | Капучино |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | вбудований капучинатор |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | регулювання температури кави |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 2 кг |
| Колір виробника | Червоний |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.3 х 11.2 х 28.6 см |
| Комплектація | КавоваркаІнструкція з експлуатаціїГарантійний талон |
| Країна виробництва | Китай |