|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sencor |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Запрограмовані напої | Кава лунго |
| Споживана потужність, Вт | 1350 Вт |
| Особливості | Кнопки збільшеного розміру |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | 1 адаптер для меленої кави |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 28 х 12 см |
| Країна виробництва | Китай |