|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
27 999 грн
|
|
27 999 грн
|
платежі
по 14 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | DeLonghi |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | американо |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Особливості | вбудована кавомолка |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Регулювання висоти чашки | 84 140 мм |
| Технології | Автовідключення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 9.6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 44 х 36 х 24 см |
| Комплектація | мірна ложка |
| Країна виробництва | Румунія |