|
28 999 грн
|
|
28 999 грн
|
платежі
по 14 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
28 999 грн
|
|
28 999 грн
|
платежі
по 14 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | DeLonghi |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Латте |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Особливості | вбудована кавомолка |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 1,8 л |
| Технології | Індикація роботи інтелектуальної функції SMART Ручний Індикація кодів несправностей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 9.6 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 44 х 36 х 24 см |
| Комплектація | піддон для збору крапель |
| Країна виробництва | Румунія |
| Гарантійний термін | 12 місяців |