|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Krups |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Індивідуальні налаштування | Для дому (побутові) |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Є |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Капучино |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | енергозберігаючий режим |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Відсутній |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 3 л |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Технології | Автовідключення, Регулювання обєму порції, Регулювання міцності кави, Автоматичне очищення накипу, Подача гарячої води |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 8.15 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 44 х 40 х 28 см |
| Комплектація | таблетки для очищення |
| Країна виробництва | Китай |