|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Krups |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Індивідуальні налаштування | Для дому (побутові) |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Є |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Спінювання молока |
| Споживана потужність, Вт | 1550 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | можливість регулювання ступеня помелу |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 3 л |
| Технології | Регулювання обєму порції, Регулювання міцності кави, Регульована висота дозаторапідставки, Подача гарячої води, Автовідключення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 9.2 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 44 х 40 х 24 см |
| Комплектація | ємність для молока |
| Країна виробництва | Франція |