|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Krups |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Індивідуальні налаштування | Для дому (побутові) |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Є |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Капучино |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | вбудована кавомолка |
| Ємність контейнера для зерен | 260 гм2 |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | Регулювання міцності кави, Регулювання ступеня помелу, Подача гарячої води, Автовідключення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 8.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.2 х 36.3 х 24 см |
| Комплектація | піддон для збору крапель |
| Країна виробництва | Китай |