|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Krups |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Індивідуальні налаштування | Для дому (побутові) |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Є |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Гаряча вода |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | автоматичне відключення |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Відсутній |
| Ємність для молока | відсутня |
| Резервуар для води | 2 л |
| Регулювання висоти чашки | Так |
| Технології | Регулювання міцності кави, Автоматичне очищення накипу, Підігрів чашоккофейника, Автовідключення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 7.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 x 24 x 36.7 см |
| Комплектація | таблетки для очищення |
| Країна виробництва | Китай |