|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Krups |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Еспрессо (ріжкова) |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Особливості | автоматичні програми промивання та очищення |
| Ємність контейнера для зерен | 260 гм2 |
| Ємність для засипання меленої кави | Відсутній |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Технології | автоматичне промивання пристрою |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 7.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 x 34.6 x 36.4 см |
| Комплектація | інструкція англійською |
| Країна виробництва | Франція |
| Гарантійний термін | 12 |