|
22 499 грн
|
|
22 499 грн
|
платежі
по 11 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 499 грн
|
|
22 499 грн
|
платежі
по 11 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Nivona |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Індивідуальні налаштування | Для дому (побутові) |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Гаряча вода |
| Споживана потужність, Вт | 1455 Вт |
| Тиск помпи | 16 бар |
| Особливості | герметична кришка контейнеру для зерен для зберігання аромату |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | відсутня |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | лічильник порцій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 46 х 34 х 24 см |
| Комплектація | таблетки для очищення |
| Країна виробництва | Китай |