|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Індивідуальні налаштування | Професійні |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Є |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Гаряча вода |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | попереднє заварювання |
| Ємність контейнера для зерен | 275 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Відсутній |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 7.5 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 246 x 371 x 433 см |
| Комплектація | мастило для варочної групи |
| Країна виробництва | Китай |