|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Індивідуальні налаштування | Для дому (побутові) |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Є |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | Гаряча вода |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Особливості | ЕКОрежимЗнімна задня решітка, яка легко миється Петля для підвішування |
| Ємність контейнера для зерен | 275 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 2 л |
| Регулювання висоти чашки | до 145 мм |
| Технології | AquaCleanАвтоматичне очищенняLED підсвічування |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.6 x 37.1 x 43.3 см |
| Комплектація | тестова смужка для перевірки жорсткості води |
| Країна виробництва | Китай |