|
37 999 грн
|
|
37 999 грн
|
платежі
по 19 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
37 999 грн
|
|
37 999 грн
|
платежі
по 19 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Saeco |
|---|---|
| Тип кави | Зерновий |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування еспресо | Так |
| Запрограмовані напої | рістретто |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | вбудована кавомолка |
| Ємність контейнера для зерен | 300 г |
| Ємність для засипання меленої кави | Так |
| Ємність для молока | Так |
| Резервуар для води | 1,8 л |
| Технології | вибір обєму порції |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 8.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 44.8 х 38.3 х 26.2 см |
| Комплектація | мірна ложка |
| Країна виробництва | Румунія |