|
21 499 грн
|
|
21 499 грн
|
платежі
по 10 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 499 грн
|
|
21 499 грн
|
платежі
по 10 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | RCNA406I30W |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Вид холодильника | Двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника, л. | 386 |
| Корисний об'єм морозильної камери, л | 109 |
| Корисний об'єм холодильної камери, л | 253 |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Спосіб установки | Окремостоячий |
| Тип управління | Електронне |
| Тип компресора | Звичайний |
| Кількість компресорів | 1 |
| Дисплей | Так |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Перенавішування дверей | Так |
| Автономне збереження холоду, год/доб. | 33 |
| Річна витрата електроенергії | 282 кВтрік |
| Кліматичний клас | SN, N, ST |
| Клас енергоспоживання | A |
| Оснащення | форма для льоду |
| Холодоагент | R600a |
| Дверна полиця для пляшок | Так |
| Контейнер для овочів | 1 шт. |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Дверні корзини | 4 шт. |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБ |
| Додатково | Холодоагент R600a, лоток для яєць на 6 шт., винна полка |
| Особливості | Зона свіжості EverFresh (камера для продовження терміну збереження овочів) |
| Додаткові функції | антибактеріальний ущільнювач |
| Напруга | 220240 В, 50 Гц |
| Ширина, см. | 60 |
| Висота, см. | 203 |
| Глибина, см. | 67 |
| Вага | 78 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Туреччина |