|
41 847 грн
|
|
41 847 грн
|
платежі
по 20 924 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
41 847 грн
|
|
41 847 грн
|
платежі
по 20 924 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Модель центрального процесора | 1315U |
| Кількість ядер | 6 |
| Частота центрального процесора | 1.2 4.4 |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Чипсет | SOC 3313PW |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Виробник відеокарти | UHD Graphics 13th Gen |
| Модель графічного процесора | Intel Core i3 1000NG4 (1.1 3.2 ГГц) |
| Тип відеокарти | Вбудована |
| Тип пам'яті відеокарти | DDR4 |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Операційна система | DOS |
| Потужність динаміків | 2 х 2 Вт |
| Форм-фактор пам'яті | SoDIMM |
| Оптичний привід | без DVD |
| Адаптер LAN | 101001000 Мбітс |
| Матриця | IPS |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Діагональ екрану | 27 |
| Роз'єм HDMI | 1 х Audio combo port |
| Бездротовий зв'язок | WiFi 6 (802.11aх) |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип екрану | Звичайний |
| Покоління процесора Intel | 13th generation |
| Блок живлення, Вт | Зовнішній адаптер живлення |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |