|
35 999 грн
|
|
35 999 грн
|
платежі
по 18 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
35 999 грн
|
|
35 999 грн
|
платежі
по 18 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Lenovo |
|---|---|
| Кількість ядер | 8 |
| Частота центрального процесора | 2.1 кг |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Чипсет | Social Club |
| Об'єм ОЗП | 8 Gb |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм відео пам'яті | 8 Gb |
| Тип відеокарти | Вбудована |
| Тип пам'яті відеокарти | DDR5 |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Форм-фактор пам'яті | SoDIMM |
| Оптичний привід | без DVD |
| Матриця | IPS |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Діагональ екрану | 23 |
| Роз'єм HDMI | 1 х Audio combo port |
| Вага | 6 |
| Тип корпуса | Антиблікова |
| Тип екрану | Інверторний |
| Покоління процесора Intel | 13-th |
| Блок живлення, Вт | Зовнішній адаптер живлення |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |