|
108 799 грн
|
|
108 799 грн
|
платежі
по 54 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
108 799 грн
|
|
108 799 грн
|
платежі
по 54 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Lenovo |
|---|---|
| Модель центрального процесора | 8365UE |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота центрального процесора | 1.6 2 кгсм |
| Тип ПК | Робочі станції |
| Виробник відеокарти | UHD Graphics 620 |
| Модель графічного процесора | Intel Core i5 1135G7 (2.4 4.2 ГГц) |
| Тип відеокарти | Вбудована |
| Тип пам'яті відеокарти | DDR4 |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Операційна система | Windows 11 IoT Enterprise |
| Потужність динаміків | 4 x 3 Вт |
| Форм-фактор пам'яті | SoDIMM |
| Оптичний привід | без DVD |
| Адаптер LAN | 101001000 Мбітс |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1200 (Full HD) |
| Діагональ екрану | 10.1 |
| Роз'єм HDMI | 1 х Audio combo port |
| Бездротовий зв'язок | WiFi (802.11ac) |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип екрану | сенсорний MultiTouch |
| Покоління процесора Intel | 8th generation |
| Блок живлення, Вт | Зовнішній адаптер живлення |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |