|
13 530 грн
|
|
13 530 грн
|
платежі
по 6 765 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 530 грн
|
|
13 530 грн
|
платежі
по 6 765 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Vinga |
|---|---|
| Модель центрального процесора | G6400 |
| Кількість ядер | 2 |
| Частота центрального процесора | 4.0 GHz |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Чипсет | Intel |
| Об'єм ОЗП | 8 Gb |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Частота оперативної пам'яті | 2666 MHz |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Виробник відеокарти | UHD Graphics 610 |
| Модель графічного процесора | Intel Core |
| Об'єм відео пам'яті | 8 Gb |
| Тип відеокарти | Вбудована |
| Тип пам'яті відеокарти | DDR4 |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Операційна система | без ОС |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Оптичний привід | без DVD |
| Адаптер LAN | 101001000 Мбітс |
| Роз'єм HDMI | 1 x RJ45 |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Блок живлення, Вт | Зверху |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC421300 |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Україна |