|
35 953 грн
|
|
35 953 грн
|
платежі
по 17 977 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
35 953 грн
|
|
35 953 грн
|
платежі
по 17 977 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Vinga |
|---|---|
| Модель центрального процесора | 12400 |
| Кількість ядер | 6 |
| Частота центрального процесора | 2.5 кг |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Чипсет | Intel |
| Об'єм ОЗП | 8 Gb |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Частота оперативної пам'яті | 3200 MHz |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Виробник відеокарти | UHD Graphics 730 |
| Модель графічного процесора | Intel Core |
| Об'єм відео пам'яті | 8 Gb |
| Тип відеокарти | Вбудована |
| Тип пам'яті відеокарти | DDR4 |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Операційна система | Windows 11 |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Оптичний привід | без DVD |
| Адаптер LAN | 101001000 Мбітс |
| Роз'єм HDMI | 1 x RJ45 |
| Об'єм SSD | 2 TB |
| Покоління процесора Intel | 12th |
| Блок живлення, Вт | Зверху |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC425600 |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Україна |