|
16 599 грн
|
|
16 599 грн
|
платежі
по 8 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 599 грн
|
|
16 599 грн
|
платежі
по 8 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Hansa |
|---|---|
| Тип | Комплект (духова та варильна поверхня) |
| Управління | Сенсорне |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Дисплей | Так |
| Додатково | рецепти на внутрішньому склі дверцят, знімні дверцята |
| Клас енергоспоживання | A |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 230 В |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 40,8 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс. |