|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbARDESTO CoolSmartb розумні кондиціонери для сучасного дому.ppnbspСплітсистеми серії bARDESTO CoolSmartb це поєднання технологічності, естетики та функціональності.brВони створені для тих, хто прагне забезпечити стабільний комфорт у своєму помешканні за будьякої погоди. Інтелектуальне керування через мобільний застосунок дозволяє легко інтегрувати пристрій у домашню WiFi мережу та контролювати температуру, режими роботи та інші функції віддалено просто зі смартфона. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує зручність та сучасні технології.brbrbARDESTO CoolSmartb це не лише охолодження влітку, а й ефективне обігрівання взимку, навіть при зовнішній температурі до 15 C. Крім того, моделі допомагають підтримувати оптимальну вологість у приміщенні завдяки режиму осушення, що сприяє здоровому мікроклімату та захисту від плісняви. Завдяки стильному дизайну, кондиціонери гармонійно вписуються в будьякий інтерєр, додаючи сучасний акцент і комфорт.brbbrARDESTO CoolSmartb коли технології працюють на ваш добробут.p
Кондиціонер Ardesto CoolSmart ARD-ACS18-I
В наявності
Артикул: ARD-ACS18-I
23 999 грн
Характеристики
| Бренд | ARDESTO TT |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 55 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5.3 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4.9 кВт |
| Теплопродуктивність | 18500 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 795 х 549 х 305 мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 206 х 910 х 294 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар