|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbARDESTO CoolSmartProb комфорт і ефективність у будьяку пору рокуbrbrКондиціонери серії bARDESTO CoolSmartProb це сучасні, енергоефективні рішення для створення ідеального мікроклімату в оселі або офісі. Завдяки потужному функціоналу та здатності працювати при зовнішній температурі до 25 C, ці моделі забезпечують комфорт у будьяку погоду від літньої спеки до зимових морозів.brbrСистема b4D AirFlow bзабезпечує рівномірний розподіл повітря в чотирьох напрямках вгору, вниз, вліво та вправо, що дозволяє створити природний, збалансований повітряний потік у приміщенні. Ви відчуєте комфорт у кожному кутку кімнати, незалежно від її розміру чи форми.brbrУ міжсезоння bARDESTO CoolSmartProb легко замінить обігрівач, забезпечуючи тепло й затишок без зайвих витрат на електроенергію. bARDESTO CoolSmartProb розумний кліматконтроль із турботою про ваш комфорт і енергоощадність.p
Кондиціонер Ardesto CoolSmartPro ARD-ACS12-IP
В наявності
Артикул: ARD-ACS12-IP
16 999 грн
Характеристики
| Бренд | ARDESTO TT |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.9 кВт |
| Теплопродуктивність | 12500 БТЕг |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | нічний режим роботи |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 3.4 кВт |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 712 х 276 х 459 мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 201 х 777 х 250 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар