|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbARDESTO CoolSmartProb комфорт і ефективність у будьяку пору рокуbrbrКондиціонери серії bARDESTO CoolSmartPro b це сучасні, енергоефективні рішення для створення ідеального мікроклімату в оселі або офісі. Завдяки потужному функціоналу та здатності працювати при зовнішній температурі до 25 C, ці моделі забезпечують комфорт у будьяку погоду від літньої спеки до зимових морозів.brbrСистема b4D AirFlowb забезпечує рівномірний розподіл повітря в чотирьох напрямках вгору, вниз, вліво та вправо, що дозволяє створити природний, збалансований повітряний потік у приміщенні. Ви відчуєте комфорт у кожному кутку кімнати, незалежно від її розміру чи форми.brbrУ міжсезоння bARDESTO CoolSmartProb легко замінить обігрівач, забезпечуючи тепло й затишок без зайвих витрат на електроенергію. bARDESTO CoolSmartProb розумний кліматконтроль із турботою про ваш комфорт і енергоощадність.p
Кондиціонер Ardesto CoolSmartPro ARD-ACS18-IP
В наявності
Артикул: ARD-ACS18-IP
29 999 грн
Характеристики
| Бренд | ARDESTO TT |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 55 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.9 кВт |
| Теплопродуктивність | 18500 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | нічний режим роботи |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 5.1 кВт |
| Додатково | захист від обдування холодним повітрям |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 32 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 853 х 349 х 602 мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 206 х 910 х 294 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар