|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
bЦіна якістьbpЗабезпечення ідеального мікроклімату в приміщенні взимку і влітку. Завдяки інноваційним компонентів спліткондиціонер економить енергію і має охолодження клас енергоефективності А . Дбайливе споживання енергії також забезпечують режим Eco і режим очікування з потужністю в 1 Вт.pbЗавжди чисте повітряbpЕфективна функція iClean знищує шкідливі бактерії, нагріваючи повітря в випарнику до 56 C. Тому в приміщення потрапляє тільки чисте повітря.pbБезліч функцій для вашого комфортуbpІнверторний кондиціонер Climate 3000i має весь спектр необхідних для створення комфортного мікроклімату функцій Іди за мною, нічний режим, режим тиша, безшумний режим, антіхолодний повітря і режим турбо.pbВіддалене керуванняbpУстановка додаткового шлюзу (аксесуар) і керування настройками через додаток для контролю вашого комфорту навіть коли ви не вдома. Пориньте в світ підключених приладів Bosch.pbЛегкий монтажbpЗрозуміла технічна документація Bosch допомагає легкої установки і обслуговування кондиціонера.p
Кондиціонер Bosch CL3000i RAC 2,6 (7733701735)
В наявності
Артикул: 7733701735
21 699 грн
Характеристики
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.9 кВт |
| Теплопродуктивність | 10000 БТЕг |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 0.77 кВтгод |
| Додатково | функція Follow me |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 34 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 23.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 720 x 495 x 270 мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 292 x 729 x 200 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар