|
19 799 грн
|
|
19 799 грн
|
платежі
по 9 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 799 грн
|
|
19 799 грн
|
платежі
по 9 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 20 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 7000 БТЕгод |
| Охолодження | 7000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.3 кВт |
| Додатково | авторестарт зі збереженням налаштувань |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 23 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 29 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 54 х 78.2 х 32 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 77.3 x 25 x 18.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |