|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pмодель CHS09FTXAL2GD надійного, знайомого багатьом бренду CooperampHunter це інверторний кондиціонер, спеціально створений для роботи на тепло. На холод він, звичайно, теж працює, аж до 15 C.ppЦе дизайнерська серія, тому що внутрішні блоки і виглядають не стандартно, це цільнолитий пластиковий корпус, але й мають приємний колір золотистий (шампань, беж).pПереваги кондиціонера CooperampHunter CHS09FTXAL2GDpСаме за інверторними технологіями майбутнє. Це і тиха робота, і економія споживання, і незалежність від стрибків напруги і підвищений ресурс техніки. Але це далеко не всі плюси кондиціонера.ppМожливості CHS09FTXAL2GD pulliWiFi модуль у комплекті (віддалене керування сплітом)liliШирококутні жалюзі, які можна направляти влівовправо, внизвгору прямо з пульта дистанційного керування для рівномірного та комфортного охоплення повітря всього приміщенняliliСучасна система фільтрів з іонізацією CHSmart Ion CHSky 7 Technology.liliТаймер на 24 години.liliАнтикорозійне покриття теплообмінників.liliАвторестарт.liliСамодіагностика.liul
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXAL2-GD
В наявності
Артикул: CH-S09FTXAL2-GD
34 799 грн
Характеристики
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.9 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕч |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 73.2 x 55.5 x 33 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 86.5 x 29 x 21 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар