|
29 899 грн
|
|
29 899 грн
|
платежі
по 14 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 899 грн
|
|
29 899 грн
|
платежі
по 14 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 25 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3 кВт |
| Теплопродуктивність | 9550 БТЕгод |
| Охолодження | 9212 БТЕгод |
| Режими роботи | надтихий (до 25 Дб) |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 22 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 23.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 73.2 х 55 х 33 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 89.4 х 29.1 х 21.1 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |