|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pCooperampHunter CHS12FTXAMSC новинка 2023 року. Дизайнерська emсерія Majestyem представлена у двох кольорових варіантах внутрішнього блоку silver, gold. Має сучасний функціонал, наприклад вбудований WiFi, Ifeel, різноманітна система фільтрації та очищення повітря.pПлюси та особливості кондиціонера CooperampHunter CHS12FTXAMSCpТехнологія CHAI аналізує дані про температурні умови, приміщення, погоду та з їх допомогою підбирається оптимальний режим роботи системи. Сучасні технології, крім комфорту для користувача, прагнуть знизити згубний вплив на навколишнє середовище. На практиці це виявляється у підвищенні енергоефективності та застосуванні озонобезпечного холодоагенту R32.ppuІнші особливостіupulliФункція контролю вологості відкриває можливість створення оптимального мікроклімату, включаючи вологість повітряliliAuto Light автоматично вимикає індикацію на внутрішньому блоці у темний час добиliliUV фільтр вбудована лампа з ультрафіолетовим випромінюванням, що знешкоджує шкідливі мікроорганізми.liliSmart Ion фільтр нейтралізує неприємні запахиliliEco Fresh очищення повітря проводиться за допомогою електростатичного фільтра, який притягує та затримує частинки пилу.liliТаймер на 24 години дозволяє встановити час вимкнення, включенняliliмодуль WiFi це можливість віддаленого керування з мобільних пристроївliliBlue Fin теплообмінник має покриття для захисту від корозіїliliБезшумний режим мінімальний рівень шуму 19 дБАliliТеплий старт підігрів компресора для використання у холодну пору рокуliliСамодіагностика за допомогою функції можна оперативно зясувати причину несправностіliliПульт дистанційного керування для зручності користування оснащений підсвічуванням дисплея, а для захисту від несанкціонованого натискання кнопок має блокуванняliul
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXAM-SC
В наявності
Артикул: CH-S12FTXAM-SC
34 799 грн
Характеристики
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 40 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.81 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 9.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 73.2 x 55.5 x 33 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 83.7 x 29.3 x 20 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар