|
40 034 грн
|
|
40 034 грн
|
платежі
по 20 017 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
40 034 грн
|
|
40 034 грн
|
платежі
по 20 017 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 14330.4 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | нічний режим роботи |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 2.6 кВт |
| Додатково | теплообмінники з антикорозійним покриттям GREENFIN |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 46 Дб |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 54 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 45.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 89.9 х 59.6 х 37.8 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 99.6 x 30.1 x 22.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |