|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pЗимовий інвертор тепловий насос модель купер хантер дайтона CHS12FTXD2BL від відомого бренду CooperampHunter здатний працювати на обігрів навіть при низьких температурах, до 25 градусів. ppПри цьому на холод спліт може працювати аж до 15 градусів, тобто практично за будьяких зовнішніх температурах користувачі можуть включати його як на холод, так і на тепло, в залежності від свого бажання і відчуттів. br brВнутрішній блок вишуканого чорного кольору, з характерними вигинами і дизайном відомої серії Daytona. pПереваги кондиціонера CooperampHunter CHS12FTXD2BL Daytona BlackpІнверторна технологія і фреон нового покоління R32 є свідомим вибором сучасної людини. Це і більш екологічна техніка, і більш енергоефективна. Крім цього, сплітсистема має всі необхідні функції WiFi модуль для віддаленого управління, режими Турбо, I feel, Sleep, чергове опалення (функція 8 С). br brІнші технічні характеристики pulli Рівномірний розподіл охолодженого теплого повітря по приміщенню, регуляція видуву. liliТаймер. liliОпція можна підключати до системи Розумний будинок, а також придбати провідний пульт для 2тижневого програмування. liliСучасний фільтр з іонізацією.nbspliul
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXD2-BL
В наявності
Артикул: CH-S12FTXD2-BL
34 799 грн
Характеристики
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 40 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.81 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 73.2 x 55.5 x 33 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 89.4 x 29.1 x 21.1 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар