|
32 599 грн
|
|
32 599 грн
|
платежі
по 16 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
32 599 грн
|
|
32 599 грн
|
платежі
по 16 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.67 кВт годдоба |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 11942 БТЕгод |
| Режими роботи | надтихий (до 25 Дб) |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.5 кВт |
| Додатково | CH 7SKY Technology 7 фільтрів |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 25 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 52 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 73.2 х 55 х 33 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 89.4 х 29.1 х 21.1 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |