|
63 799 грн
|
|
63 799 грн
|
платежі
по 31 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
63 799 грн
|
|
63 799 грн
|
платежі
по 31 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 75 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 7.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 42.8 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 95.8 x 66 x 40.2 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 110.1 x 32.7 x 24.9 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |