|
58 499 грн
|
|
58 499 грн
|
платежі
по 29 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
58 499 грн
|
|
58 499 грн
|
платежі
по 29 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 80 м2 |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 7.4 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 23884 БТЕгод |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 3.75 кВт |
| Додатково | CH 7SKY Technology 7 фільтрів |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 48 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 41.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 95.8 х 66 х 40.2 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 113.5 х 32.8 х 24.7 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |