|
56 799 грн
|
|
56 799 грн
|
платежі
по 28 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
56 799 грн
|
|
56 799 грн
|
платежі
по 28 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 60 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 7.3 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 3.8 кВт |
| Додатково | авторестарт зі збереженням налаштувань |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 30 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 95.5 х 70 х 39.6 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 97 х 30 х 22.4 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |