|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pCHS09FTXAL2WP це не простий інверторний кондиціонер, а побутовий для роботи на тепло до 25C. При цьому споживання електроенергії дуже економне. Порівняйте з іншими брендами, тут клас енергоефективності А.ppЩе однією особливістю серії є 5 можливих кольорів внутрішнього блоку (Білий, Сріблястий, Золотистий, Чорний та повністю Чорний).br ppІ при цьому не однорідна, а фактурна структура. Особлива форма блоку, вражаючі можливості.pПереваги кондиціонера CooperampHunter CHS09FTXAL2WPpРоботу на тепло забезпечують і підігрів компресора і піддону, і функція інтелектуального розморожування. Також є режим чергового опалення, де можна залишити сплітсистему включеною на функцію 8C і вона, в економному режимі, перешкоджатиме замерзанню приміщення або приватного будинку.ppІнші плюсиpulliWiFi модуль у комплекті для віддаленого доступу до пристроюliliЗручне налаштування комфортного обдування ширококутні жалюзі, які можна направляти влівовправо, внизвгору з пульту дистанційного керуванняliliСучасна система фільтрів з іонізацією та широким спектром дії CHSmart Ion, CHSky 7 TechnologyliliРежим тепло, холод, осушення, вентиляція, чергове опалення, Турбо інтенсивний, Сон тихийliliКондиціонер можна підключити до системи розумний будинок або придбати дротовий пульт для програмуванняliliАнтикорозійне покриття теплообмінниківliliТиха роботаliliТаймер та інші корисні для користуванняliul
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXAL2-WP
В наявності
Артикул: CH-S09FTXAL2-WP
33 399 грн
Характеристики
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.9 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕч |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 73.2 x 55.5 x 33 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 86.5 x 29 x 21 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар