|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pмодель CHS12FTXAL2GD від бренду CooperampHunter це інверторний зимовий кондиціонер, орієнтований для роботи на тепло. Ефективний обігрів забезпечують підігрів піддону та компресора, функцію інтелектуального розморожування, можливість експлуатації до 25C, клас енергоефективності АppЦя сплітсистема належить до серії Supreme Continental, це дизайнерська серія, внутрішній блок має цільнолитий пластиковий корпус, а також кілька варіантів кольору. CHS12FTXAL2GD виконана в золотистому (бежевому, шампань) кольорі, і відмінно впишеться в будьякий інтерєр.ppПереваги кондиціонера CooperampHunter CHS12FTXAL2GDppІнверторна технологія дозволяє зробити техніку тихішою, довговічнішою, менш залежною від стабільної напруги. Але найголовніше, для тих, хто використовуватиме кондиціонер часто і довго, саме інвертор допоможе значно заощадити на споживаній електроенергії.ppТехнічні характеристики та можливості CHS12FTXAL2GD бренду pulliWiFi модуль у комплекті керувати сплітом з будьякої точки світуliliШирококутні жалюзі, які можна направляти влівовправо, внизвгору прямо з пульта дистанційного керуванняliliСучасна система фільтрів з іонізацією CHSmart Ion CHSky 7 TechnologyliliТаймер на 24 години (ввімкненнявимкнення)liliАнтикорозійне покриття теплообмінників, щоб уникнути іржіliliАвторестарт із збереженими налаштуваннямиliliСамодіагностика та виведення виявлених помилокнесправностей на дисплейliliЕлегантний дизайн, продуманий функціоналliliРобота на холод до 15, на тепло до 25.liul
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXAL2-GD
В наявності
Артикул: CH-S12FTXAL2-GD
36 999 грн
Характеристики
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 40 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.81 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | блокування пульта |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 29 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80.2 x 55.5 x 35 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 86.5 x 29 x 21 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар