|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pДля приміщення, офісу, кімнати площею 4050 метрів квадратних ідеально підійде модель CHS18FTXD2BL дизайнерської серії emDaytona Black emвід відомого і надійного бренду CooperampHunter. Даний кондиціонер здатний працювати на холод практично при будьякій вуличній температурі (до 15 градусів), а також виступає як джерело опалення (до 25 градуса можна використовувати). Крім холод тепло також є і інші режими осушення, вентиляція, комфортний режим СОН і так далі. pПереваги вибору CooperampHunter CHS18FTXD2BLp це надійний інверторний компресор і ефективний сучасний екофреон дають високу продуктивність (як в режимі охолодження, так і в режимі обігріву), при цьому споживання електроенергії приголомшливо низьке. Якщо девайс використовується тривалий проміжок часу, він працює в режимі підтримування температури, і потребує саме мінімальне живлення. Для порівняння pulli виробляючи 56 кВт холоду, споживання всього в середньому 1,5 кВт струму, а мінімально падає до 0,4. liulpЦе найвищий клас енергоефективності pКрім цього, інші плюси системи CHS18FTXD2BL ulliНадійність, висока працездатність.liliРежими і зручні функції для користувачів, для комфортного створення клімату в офісі, квартирі, в магазинах. liliВишуканий дизайн внутрішнього блоку, чорний благородний колір, плавні лінії роблять цю серію воістину улюбленою для всіх тих, хто небайдужий до красивих речей. liliВіддалене управління через програму на планшеті телефоні. liliТаймер для включення вимикання. liliМожливість підключити девайс до системи Розумний будинок. liliРегуляція повітряного потоку.liul
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXD2-BL
В наявності
Артикул: CH-S18FTXD2-BL
47 299 грн
Характеристики
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 55 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5.2 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.5 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80.2 x 55.5 x 35 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 101.7 x 30.4 x 22.1 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар