|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pЯкщо потрібен надійний кондиціонер для приміщення великої площі (до 70 квадратів), модель bCHS24FTXF2NG бренду CooperampHunterb саме те, що потрібно.ppЗавдяки bінверторній технологіїb цей девайс надійно працюватиме як на тепло, так і на холод, економно споживаючи електроенергію. Можна експлуатувати до мінус 15 градусів.ppbСистема фільтрівbpp1. bCHSmartIon Filter bгенерує іони, які допомагають очищати повітря приміщення, а отже користувачі дихають лише чистим повітрям.pp2. Комплект фільтрівb CH7 SKY Technologyb складається зpulliаргентум ION частина з іонами срібла, а антибактеріальна та антивірусна робота срібла відома всімliliзнищувач пилових кліщівliliкатехін антисептична робота з бактеріями та вірусамиliliхітин протект протимікробна діяliliSTOP формальдегід видалення летких органічних речовин, небезпечних для людини, що збирає молекули запахів (піт, дим, інші)liliзбагачення повітря вітаміном Cliliелектростатичний фільтр.liulpbПереваги кондиціонера CooperampHunter CHS24FTXF2NGbpulliЗручні режими роботи для обігріву, охолодження, вентиляції приміщення, нічний режим, ТУРБОliliФункція I feel дозволяє кондиціонеру знімати показання температури з датчика в пульті дистанційного керуванняliliТаймер, 24 годиниliliДистанційне керування (вбудований модуль WiFi)liliЕкологічну техніку використовуваний холодоагент нового покоління R32, продуктивніший за попередній варіант R410, не впливає на навколишнє середовище і на озоновий шар нашої планети.liliТиху роботу. Навіть такої потужності сплітсистема працює досить тихо, особливо в спеціалізованому режимі для підвищеного комфорту (SLEEP).liulpІнноваційна технологія bDOUBLE SELFCLEANb дозволяє кондиціонеру робити самостійне очищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвого заморожування та подальшим нагріванням пластин теплообмінника до 5758C. Кондиціонер повністю очищається за 30 хвилин.p
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXF2-NG
В наявності
Артикул: CH-S24FTXF2-NG
47 999 грн
Характеристики
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 70 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 6.2 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6.5 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 2.9 кВт |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 30 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 57 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 95.5 х 70 х 39.6 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 97 х 30 х 22.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар