|
32 099 грн
|
|
32 099 грн
|
платежі
по 16 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
32 099 грн
|
|
32 099 грн
|
платежі
по 16 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 0.69 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 0.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕч |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Тепловий насос |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | фільтри тонкої очистки |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 37 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 23.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 55.5 х 73.2 х 33 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 291 x 894 x 211 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |