|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Кондиціонер Cooper&Hunter Veritas NG CH-S18FTXQ2-NG (CH-S18FTXQ2-NG)
В наявності
Артикул: CH-S18FTXQ2-NG
37 799 грн
Характеристики
| Бренд | CooperHunter |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 55 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 4.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | авторестарт зі збереженням налаштувань |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 30 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 26.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 794х376х615 мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 1041 х 325 х 246 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар