|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pКондиціонери ERGO серії COMFORT працюють в широкому температурному діапазоні для зовнішнього блоку від 15 до 43C в режимі охолодження та від 7 до 24C в режимі обігріву.brbrЗручність керуванняbrФункція I FEEL дозволяє регулювати температурний режим кондиціонера спираючись на показники температури в зоні розміщення пульта дистанційного керування.brbrФункція Авторестарт (автоматичного перезавантаження) із запамятовуванням налаштувань та функція Запамятовування кута нахилу жалюзі позбавляє власника кондиціонера необхідності налаштовувати кондиціонер після кожного запуску.brbrКомфортний сонbrРежим Комфортний сон активується натисканням кнопки SLEEP на пульті керування. Увімкнення режиму при роботі кондиціонеру на охолодженняобігрів призведе до збільшеннязниження температури на 1С за кожну годину, через 2 години температура повітря стабілізується, а через 7 годин після активації режим буде автоматично відключений.brbrПрихований за передньою маскою світлодіодний дисплей можна вимкнути на час відпочинку вночі. І навпаки, для зручності встановлення налаштувань кондиціонера вночі можна активувати Підсвічування екрану пульта дистанційного керування, утримуючи любу кнопку на ньому більше 3 секунд.brbrЕкологічний холодоагентbrХолодоагент R32 більш екологічний R32 має на 65 менший ПГП (потенціал глобального потепління), ніж R410A і ефективніший R32 має на 30 меншу щільність, ніж R410A, а тому його витрати менші при однакових показниках потужності.brbrЛегке встановлення, безпечна експлуатаціяbrКондиціонер має Подвійну дренажну конструкцію за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа. Крім того, у внутрішньому блоці кондиціонера Збільшено простір для лінії. Все це значно спрощує монтаж і економить сам час монтажу.brbrВ кондиціонері відсутній звязок між конденсатом і електрикою конденсат не має прямого контакту з електричним блоком керування, який змонтовано в Пожежобезпечному боксі.brbrСтандартні функціїbrФункція самодіагностики. Контролер кондиціонера в постійному режимі відслідковує параметри функціонування, в разі відхилення від норми, система буде зупинена і на LED дисплеї відобразиться код несправності.brbrНезалежне осушення. При включенні режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.brbrАвторестарт. Після відновлення електропостачання кондиціонер автоматично ввімкнеться знову з тими налаштуваннями, які були на момент відключення електроживлення.brbrЗапамятовування кута нахилу жалюзі. Після чергового увімкнення кондиціонера автоматичні повітряні жалюзі повернуться в положення, яке було до його вимкнення. Якщо був встановлений режим постійного коливання, він буде також активований.brbrТаймер 24 години. Присутня можливість налаштувати автоматичне увімкнення або вимкнення кондиціонера за встановленим таймером протягом 24 годин, з дискретністю 0,5 годин.brbrСвітлодіодний дисплей. Великий дисплей полегшує налаштування та керування кондиціонером. В нічний час є можливість вимикати його.brbrПідсвічування пульта. При затисканні будьякої клавіші на 3 секунди загорається підсвічування екрану, що дозволяє комфортно користуватися пультом навіть вночі.brbrРежим TURBO. Режим високої потужності активує максимальну продуктивність кондиціонера в заданому режимі роботи і дозволяє швидше досягти необхідної температури. Функціонування в даному режимі не перевищує 15 хвилин.brbrПеревагиbrI Feel. У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру безпосередньо в зоні знаходження людей.brbrРежим Комфортний сон. Режим активується натисканням кнопки SLEEP на пульті керування. Увімкнення режиму при роботі агрегату на охолодженняобігрів призведе до збільшеннязниження температури на 1С за кожну годину, через 2 години температура повітря стабілізується, а через 7 годин після активації режим буде автоматично відключений.brbr5 швидкостей вентилятора. Кондиціонер має можливість багатоступеневого регулювання швидкості повітряного потоку. Доступно 5 швидкостей вентилятора від найбільш тихого і підходящого для нічного часу доби Sleep, до Turbo для максимально спекотних днів і високого теплового навантаження.brbrХолодоагент R32. Холодоагент R32 більш екологічний R32 має на 65 менший ПГП (потенціал глобального потепління), ніж R410A і ефективніший R32 має на 30 меншу щільність, ніж R410A, а тому його витрати менші при однакових показниках потужності.brbrКонструктивні відмінностіbrПодвійний дренаж. Подвійна дренажна конструкція за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.brbrБезпечна конструкція. Відсутність звязку між конденсатом і електрикою конденсат не має прямого контакту з електричним блоком керування, таким чином, підвищує його безпеку.brbrПокриття Blue Fin. Покриття Blue Fin захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.p
Кондиціонер ERGO AC 0903 SWН
В наявності
Артикул: AC 0903 SWН
11 339 грн
Характеристики
| Бренд | ERGO |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.64 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.1 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕч |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 30 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 48 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 26 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 6.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 712 х 276 х 459 мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 698 х 255 х 190 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар