|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pУ кондиціонерах з преміальної серії Amber реалізовані кращі технології Gree. Модель GWH18YES6DBA2A з удосконаленою конструкцією обладнана інноваційним інверторним компресором останнього покоління і оснащена найбільшою кількістю функцій для максимально ефективної роботи. Замість звичного для всіх моделей Gree фреону R410A, ця сплітсистема функціонує на фреоні R32, який ефективніше на 8. Висока продуктивність і відмінні технічні характеристики дозволяють встановлювати 18 тип кондиціонера GWH18YES6DBA2A в житлових приміщеннях площею 50 кв. метрів. Класичний білий корпус внутрішнього блоку при випадковому погляді, здається, не має дисплея, проте біла індикація прихована за шаром пластика і помітна тільки під час роботи кондиціонера.p
Кондиціонер Gree Amber (GWH18YES6DBA2B)
В наявності
Артикул: GWH18YES6DBA2B
63 800 грн
Характеристики
| Бренд | Green Clean |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.57 кВт |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 48 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 64 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 100 x 79 x 42.7 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 110.1 х 32.7 х 24.9 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар