|
47 585 грн
|
|
47 585 грн
|
платежі
по 23 793 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
47 585 грн
|
|
47 585 грн
|
платежі
по 23 793 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Green Clean |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.5 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕч |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | захист від перепадів напруги |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 49 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 44 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 89.9 х 59.6 х 37.8 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 99.6 х 30.1 х 22.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |