|
41 495 грн
|
|
41 495 грн
|
платежі
по 20 748 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
41 495 грн
|
|
41 495 грн
|
платежі
по 20 748 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 25 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕг |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | 3D режим |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 16 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 47 дБ 4 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 29 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 9.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 55.3 х 80 х 27.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 30 х 86.6 х 19.1 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 |
| Країна виробництва | Китай |