|
19 737 грн
|
|
19 737 грн
|
платежі
по 9 869 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 737 грн
|
|
19 737 грн
|
платежі
по 9 869 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HAIER |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 25 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | WiFi |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.9 кВт |
| Теплопродуктивність | 9550 БТЕгод |
| Охолодження | 8500 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 3.6 кВт |
| Додатково | регулювання температури води |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 18 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 21.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 7.8 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 70 х 24.5 х 54.4 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 80.5 х 29.2 х 19.9 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |